ДТРК "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення" (УТР)

Листи

 

ГТРК „Всемирная служба „Украинское Телевидение и радиовещание”
01001, Украина, г. Киев, ул. Прорезная, 2

Уважаемые партнеры!

От имени нашей компании некоммерческого объединения «Балтийский Союз Авторов и Вещателей» хочу поздравить Вас с 15-й годовщиной независимости Украины!

Пожелать Вам дальнейших творческих успехов в создании программ о самобытной, неповторимой украинской культуре, освещении жизни страны.

Пользуясь случаем, хочу проинформировать Вас о том, что популярность Вашего канала в Балтийском регионе постоянно возрастает. В настоящее время Ваш канал транслируют в Латвии, Литве и Эстонии. От наших клиентов поступают положительные отзывы о постоянно растущем рейтинге канала. Заинтересованность в распространении канала УТР растет, и появляются новые операторы телекоммуникационных сетей, готовые распространять Ваш канал.

Еще раз благодарю за продуктивное сотрудничество.

С наилучшими пожеланиями всему коллективу УТР.

Доманин О.А.
Председатель правления НО «Балтийский Союз Авторов и Вещателей»

***

Президенту УТР пану В. Юричку. Київ. Україна. 09.04.05.

Споглядальна Рада Української Телевізійної компанії Америки (УТА) зареєстрованої в 2005 році в штаті Коннектикут, звертається до Вас з пропозицією співпраці у сфері телекомунікаційного бізнесу.

Стратегічна програма УТА спрямована на пошук партнера в Україні для створення української телевізійної мережі мовлення Україна – США.

Захист Конституційних, громадських, суспільних цінностей держави, інтересів нації, а не влади і партій є пріоритетами в діяльності компанії.

Місія :

Діяльність Української Телевізійної компанії на території Північної Америки спрямована:
- відтворювати об’єктивне, чесне і незалежне відображення подій в Україні та в світі;
- поширювати і закріплювати зв’язки в політичному, економічному, культурному та науковому житті діаспори з Україною;
- Стверджувати міжнародний авторитет України в світі.

Глядачі:

- етнічні українці 3-4-ї хвилі
- американські українці, що розмовляють українською мовою, або розуміють її
- емігранти з колишнього Радянського Союзу, Польщі, Ізраїлю
- вікова категорія від 4 до 70 років.

Продукт мовлення:

- гарячі новини
- інформаційно-аналітичні програми
- фільми національних та закордонних студій
- розважальні, теле-шоу, концерти
- освітянські програми для дітей та молоді
- культура та побут регіонів України
- релігійні програми різних конфесій
- публіцистичні програми
- сторінки кримінальної хроніки
- авторські програми.

Конкуренти:

Російські канали NTV, RTVI, RTVI+, OPT. Ринок монополізований. В разі появи українського каналу – доля російського ринку зменшиться на величину української діаспори 3 та 4-ї хвилі.

Попереднє опитування по штатах, де проживають представники діаспори, (28 штатів) стверджує необхідність створення в Америці – УКРАЇНСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ!

Президент УТА Б. Бєлінський. США. Коннектикут

***

м. Новосибірськ, вул. Н. Данченко, 137/1
тел.(8-383)217-95-28, 354-17-70
09 жовтня 2005р. №17

Державна телерадіокомпанія
„Всесвітня служба „Українське телебачення і радіомовлення”


Президенту телерадіокомпанії Юричку В.В.

Вельмишановний Василю Васильовичу!

Національно-культурна автономія українців м. Новосибірська звертається до Вас з проханням надати допомогу в організації телетрансляції в Новосибірській області.

Наше українське земляцтво організовано існує з 1989 року і одним із головних напрямків його роботи був напрямок організації радіомовлення та телетрансляцій українською мовою з поданням тематичної інформації (українська культура, історія, українознавство і т.д.)

В цьому нам допомагало українське радіо та телебачення, надсилаючи аудіозаписи, записи відео передач. Таким чином ми щороку могли організовувати до 6-10 радіотрансляцій з українською тематикою, а після створення телекомпанії „Молода культура Сибіру” і годинних щонедільних телетрансляцій. Весь цей час нам бракувало матеріалу для показу. Ми неодноразово зверталися в Україну до УТ, але справа ускладнювалася край обмеженими можливостями передач касет до нас з подальшим їх поверненням. Розуміючи важливість прориву інформаційної блокади, в якій опинились українці в Росії, я неодноразово звертався до Президентів України з проханням організації супутникової телетрансляції.

Сьогодні ми можемо з радістю констатувати – є українське телебачення в Сибіру!

Ми можемо Вам доповісти, що з допомогою генерального директора ЗАО „Молода культура Сибіру” Слуянова Юрія Олександровича була проведена пробна трансляція на українському каналі.

Просимо Вас, Василю Васильовичу, дати офіційний дозвіл на безкоштовну організацію ретрансляції (ефірне мовлення), бо, як Ви розумієте, не всім до вподоби у нашій владі така трансляція. Дозвіл можна попередньо вислати на факс на 8-1073832195778. Адреса телекомпанії: 630048, Розсип, г. Новосибирск, ул. Красный проспект, 42, офис 406 ЗАО «Молодая культура Сибири».

Для довідки: в Росії це єдина телекомпанія, яка займається національним віщанням. Генеральний директор компанії особисто знайомий з міністром культури України п.Оксаною Білозір, з Президентом Білорусі О.Лукашенком, телекомпанія успішно працює з Вірменією, Азербайджаном, Білорусією, Ізраїлем, Німеччиною.

Голова Ради УНКА,
член Координаційної Ради УВКР
Володимир Минович

***

Здравствуйте!
Вітаю Вас!

Пишу Вам из Узбекистана. Позвольте уж мне писать Вам на русском языке (українську мову знаю, но боюсь, що писатиму, нароблю багато помилок).

Зовут меня Алла Кузьминична, родом-то я узбекистанка (из Андижана), но корни мои украинские - из Луганщины и Донеччины. Когда-то, очень давно - 1951-1956 гг. детство мое прошло в Украине, училась в Донецке в школе №53. Но так уж сложилось, что отец мой продолжал жить в Узбекистане, и я, естественно, вернулась домой.

Зачем я Вам пишу? Да дело в том, что я уже вот 6 месяцев смотрю по спутниковому телевидению «Всесвітню службу УТР». как говорится, знову відкрила для себе Україну. Сколько мне лет? А мне 63 года, еще я работаю руководителем экономической службы в очень большом предприятии УДП «Мубарек Нефтегаз». А где это Мубарек? Далеко, очень далеко от Украины.

В Кашкадарьинском регионе, и у нас очень жарко. Так вот в этом маленьком городке только у меня «тарелка» повернута на Еxpress АМ 22-56°Е, я очень долго искала этот вариант и все-таки нашла. А теперь в выходные дни я в буквальном смысле не могу оторваться от канала «УТР». Я так много познала нового об Украине, я так наслаждаюсь украинским языком. И что характерно - буквально через 3-4 дня, просмотрев передачи, я вспомнила язык. Моя бабушка говорила: «что в детстве найдешь, в старости не потеряешь».

Хочу поздравить Вас с Вашим праздником Незалежности (24 августа), у нас в Узбекистане этот день (Мустакиллик - по-узбекски) - 1 сентября.

Хочу пожелать Украине счастья, пусть Бог Вам, всему народу помогает во все дни и часы.

Когда я смотрю Ваш канал, я будто попадаю в другой мир. Такая разнообразная программа, особенно нравятся детские передачи, „Територія дитинства", юношеско-молодежные передачи, концерты.

Я даже записываю Ваши передачи на видеокассеты, и их смотрят другие, открывают для себя Украину. А в своїх записках (вот например, 15.07 я записала - „Вот это, действительно, мое родное» наверно на уровне украинских генов).

Еще раз желаю Вам успехов, спасибо Вам за ваш благородный труд в воспитании украинского патриотизма, я ваша глядачка всегда.

Растворцева Алла Кузьминична
21.08.1006

***

Добрий день, Василь! Вдячна за відповідь. Я користуюсь сторінкою www.see.tv, де транслюють UTR EUROPE. Завдяки багатству національної культурної спадщини до чого цікавіше, яскравіше та інформаційніше українське телебачення, зокрема УТР, порівняно з телебаченням Сходу.

Щиро вдячна,
Людмила

Австралія, mlanj@bigpond.net.au