на головну сторінку  
на головну сторінку    
    ON-LINE трансляція ДТРК "УТР" в обрані форум на сайті  
увімкнути трансляцію телеканалу УТР

21 : 10

Хочете подивитися?
> натисніть тут <

22 : 15

Міжнародний телевізійний фестиваль "Прем'єра пісні"  

22 : 50

 

23 : 20

 

23 : 30

 

23 : 35

 

00 : 05

 

00 : 40

 

01 : 10

Скільки літ, скільки зим... "Любов і пристрасть Арнальдо Фернандеса"  
  ВХІД ДЛЯ КОРИСТУВАЧА
  логін
     
  пароль
 
   
 
 

Телекінофорум "Разом" (2004р.)

<< версія для друку >>

З Міжнародного телекінофоруму "Разом" - 2004 року наші повернулися із спеціальним призом від газети „Россия”

В Ялті відбувся Міжнародний телекінофорум „Разом”, одним із співорганізаторів якого, а також головою його прес-центру був президент ДТРК В.В.Юричко.

На телекінофорумі були представлені і найкращі авторські телевізійні програми Державної телерадіокомпанії „Всесвітня служба УТР, серед них -- роботи провідних авторів телерадіокомпанії: Артема Сенчили, Людмили Томашпольської, В”ячеслава Манілова, Лідії Буцької.

Спеціального призу на телекінофорумі було удостоєно Лідію Буцьку. Ось як про це писала газета „Россия”, що присудила приз нашій колезі:
„Що таке справжнє чеховське милосердя, показала Лідія Буцька з Києва - лікар і автор передачі «Соціум. Хрест і милосердя». На традиційному футбольному матчі між урядом Криму і командою учасників та гостей форуму важку травму коліна отримав заслужений артист Росії, співак Олександр Ковалевський. А через два дні на урочистому закритті, навіть не кульгаючи, він вручив спеціальний приз «России» своєму цілителю - Лідії Буцькій. У Энтоні Мінгели був оскароносець «Англійський пацієнт», а в нас – ялтинський, не менш драматичний, але із щасливим завершенням. Справді, одна справа — давати поради з екрана телевізора; інше – допомагати практично. Лідія Буцька і з тим, і з іншим впоралася чудово.”

 
 
 

НОВИНИ

 

21.09.2009 В Україні започатковано програму співпраці щодо протидії торгівлі людьми та нелегальній міграції

Міжнародний круглий стіл "Регіональний досвід моніторингу реалізації державних програм "Нові ініціативи щодо протидії торгівлі людьми та насильству над дітьми" відбувс... далі >>


21.09.2009 Юлія Тимошенко провела зустріч з делегацією Комуністичної партії КНР

Уряд України зацікавлений у започаткуванні системного діалогу з Китаєм. Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила сьогодні під час зустрічі з делегацією Ко... далі >>


21.09.2009 Президент може відкликати з КС подання на закон про вибори президента у разі, якщо Верховна Рада доопрацює документ

Президент Віктор Ющенко може відкликати з КС подання на закон про вибори президента у разі, якщо Верховна Рада доопрацює документ.

... далі >>


 
 
 

ПАРТНЕРИ:

 

 
 

 

  Сайт оптимізований для перегляду броузерами Internet Explorer - 4.0 і вище,
Netscape Navigator- 7.0.
Мінімальне розширення 800 х 600
Розробка сайту intellCOM

Звязок з веб-мастером