ДТРК "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення" (УТР)

Телекінофорум "Разом" (2004р.)

  З Міжнародного телекінофоруму "Разом" - 2004 року наші повернулися із спеціальним призом від газети „Россия”

В Ялті відбувся Міжнародний телекінофорум „Разом”, одним із співорганізаторів якого, а також головою його прес-центру був президент ДТРК В.В.Юричко.

На телекінофорумі були представлені і найкращі авторські телевізійні програми Державної телерадіокомпанії „Всесвітня служба УТР, серед них -- роботи провідних авторів телерадіокомпанії: Артема Сенчили, Людмили Томашпольської, В”ячеслава Манілова, Лідії Буцької.

Спеціального призу на телекінофорумі було удостоєно Лідію Буцьку. Ось як про це писала газета „Россия”, що присудила приз нашій колезі:
„Що таке справжнє чеховське милосердя, показала Лідія Буцька з Києва - лікар і автор передачі «Соціум. Хрест і милосердя». На традиційному футбольному матчі між урядом Криму і командою учасників та гостей форуму важку травму коліна отримав заслужений артист Росії, співак Олександр Ковалевський. А через два дні на урочистому закритті, навіть не кульгаючи, він вручив спеціальний приз «России» своєму цілителю - Лідії Буцькій. У Энтоні Мінгели був оскароносець «Англійський пацієнт», а в нас – ялтинський, не менш драматичний, але із щасливим завершенням. Справді, одна справа — давати поради з екрана телевізора; інше – допомагати практично. Лідія Буцька і з тим, і з іншим впоралася чудово.”