на головну сторінку  
на головну сторінку    
    ON-LINE трансляція ДТРК "УТР" в обрані форум на сайті  
увімкнути трансляцію телеканалу УТР

11 : 25

Хочете подивитися?
> натисніть тут <

12 : 15

 

12 : 50

 

13 : 50

 

14 : 30

 

15 : 00

 

15 : 20

 

15 : 50

 

16 : 30

 
  ВХІД ДЛЯ КОРИСТУВАЧА
  логін
     
  пароль
 
   
 
 

Наші досягнення

<< версія для друку >>

Колектив ДТРК "Всесвітня служба "УТР" нагороджено Почесною грамотою Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту за вагомий внесок у розвиток молодіжного волонтерського руху, формування здорового способу життя серед дітей і молоді, активну громадську діяльність та сприяння у проведенні благодійної акції допомоги дітям з різними вадами. (Київ, лютий 2010 року)
Автор і ведуча програми "НАТО: "за" і "проти" Богдана Носова відзначена грамотою Державного комітету телебачення і радіомовлення України за краще висвітлення серед тележурналістів питань щодо НАТО та євроатлантичної інтеграції України. (Київ, лютий 2009 року)
Журналіст Богдана Носова з програмою "НАТО: "за" і "проти" посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі на кращу телепередачу про НАТО та євроатлантичну інтеграцію, який проводив Молодіжний центр Атлантичної ради України за підсумками 2008 року. (Київ, 2008 рік)
Всеукраїнський телевізійний конкурс «Відкрий Україну!» (Київ, 2007). Перше місце виборов Артем Сенчило – автор, режисер та оператор документального фільму «Глиняна книга снів».

VI Київський міжнародний фестиваль документальних фільмів «КІНОЛІТОПИС-2007». Програма «Лицар Чорнобильського воскресіння» (автор сценарію і режисер – Борис Бойко) визнана кращою в номінації «За кращий фільм на військово-патріотичну тематику».

II Международный детский фестиваль - конкурс "Лига юных журналистов "Артек.UA"". (Крым, Артек - октябрь 2006)


Телекінофестиваль "Золоте курча". Дипломом лауреата в номінації "Краща передача для юнацтва" нагороджено програму "Екстрим-трикутник". (2006 p.)
Всеукраїнська громадська організація "Циркова спілка Кобзова". Дипломом за найвеселішу телепрограму телекінофестивалю "Золоте курча" нагороджено програму "Подорож у дитинство". (червень 2006 р.)


Перший Всеукраїнський фестиваль музичних телевізійних і радіопрограм "Мелодії Південного Бугу". Дипломом за перше місце в номінації "Вірність темі" нагороджено цикл програм "Моя пісенна сповідь" (Автор - М.Гаденко, Автор ідеї - В.Пелепець, Режисер - Л.Череватий.). (2006 р.)


Перший Всеукраїнський фестиваль музичних телевізійних і радіопрограм "Мелодії Південного Бугу". Дипломом лауреата в номінації "За кращу режисерську роботу" нагороджено програму "Музичний вернісаж" (Автор - А.Фіглюк, Режисер - О.Піхур). (2006 р.)


Міжнародний телефестиваль «Перемогли разом» (Севастополь, 2006 р.). Дипломом лауреата в номінації «Не старіють душею ветерани» нагороджено програму «Валентин Орлянкін» (автор і режисер проекту – В’ячеслав Манилов)

ІІІ Міжрегіональний конкурс творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення «Професіонал ефіру України» (Ялта, 2006 р.). Спеціальним дипломом «За створення оригінальної інформаційно-пізнавальної програми для сімейного перегляду» нагороджено УТР за програму «Знаю як» (автор і режисер – Неоніла Сваток, оператор – Максим Онищенко).

ІІІ Міжрегіональний конкурс творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення «Професіонал ефіру України» (Ялта, 2006 р.). Дипломом лауреата в номінації «Публіцистична передача» нагороджено УТР за передачу «Поступ України до ЄС» (автор – Михайло Городецький, режисер – Тимур Хмельницький)

Почесною грамотою Держкомтелерадіо за вагомий особистий внесок у розвиток українського телебачення нагороджено старшого режисера Олександра Махонька.
Х Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіо програм «Калинові острови-2005» (Донецьк, 2005 р.). Диплом лауреата в номінації «Сім’я. Діти. Молодь» нагороджено програму «Батьки і діти. Богомольці» (автори проекту – Надія Нікольникова, Григорій Прилуцький, оператор – Юрій Гальченко)

Міжнародний телефестиваль «Перемогли разом» (Севастополь, 2005 р.). Дипломом ІІ ступеня в номінації «Подвиг героїв-підпільників» нагороджено програму «Батьки і діти» (автори проекту – Надія Нікольникова, Григорій Прилуцький, оператор – Юрій Гальченко)

Всеукраїнський телевізійний конкурс «Відкрий Україну!» (Київ, 2005). Дипломом «За знайдену Мавку і пошуки цвіту папороті в Купальську ніч» нагороджено автора сценарію і режисера Олександра Махонька.

ХІІ Міжнародний телефестиваль «Агросвіт 2005» (Хмельницький, 2005 р.). Дипломом ІІІ ступеня в номінації «Підприємець» нагороджена телепрограма «Царська справа Ігоря Коропенка» (автори проекту - Надія Нікольникова, Юрій Кащенко)

VIII всеукраїнський відкритий молодіжний благодійний фестиваль «Золота підкова-2005» (Ковель,2005).Подяка за плідну, об'єктивну та професійну оцінку молодих виконавців члену жюрі Фіглюку Анатолію Арсентійовичу.

Подяка за фінансову підтримку та спонсорську допомогу у проведенні Четвертого всеукраїнського відкритого благодійного фонду молодіжного фестивалю «Золота підкова-2005» (Ковель, вересень 2005р.)

Подяка від благодійного фонду «Мистецький храм» за підтримку у проведенні благодійного концерту-фестивалю «Діти-дітям», присвяченому Дню знань (Івано-Франківськ, вересень 2005р.)

Диплом за участь в міжнародній виставці «Україна інформаційна» (Київ, березень 2005р.)Всеукраїнський фестиваль журналістики «Людина і зброя» (Київ, 2005 р.). Дипломом II ступеня нагороджено програму «Урок мужності» (автор Л. Томашпольська)


ІІ Міжрегіональний конкурс творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення «Професіонал ефіру України» (Ялта, 2005 р.). Дипломом IIІ ступеня в номінації «Телевізійний ведучий» нагороджено Людмилу Томашпольську за передачу «Екстрим-трикутник».


ІІ Міжрегіональний конкурс творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення «Професіонал ефіру України» (Ялта, 2005 р.). Дипломом І ступеня в номінації «Операторська робота» нагороджено Олександра Махонька за передачу «Івана Купала».

Всеукраїнський фестиваль журналістики «Людина і зброя» (Київ, 2005 р.). Дипломом лауреата з врученням Гран-Прі нагороджено цикл телепрограм «Життя – Вітчизні» (автор А. Юричко)


Міжнародний телефестиваль «Перемогли разом» (Севастополь, 2005 р.). Дипломом лауреата фестивалю в номінації «Партизанськими стежками» з врученням головного призу «Георгія Побідоносця» нагороджено цикл програм «Від Путивля до Карпат» (автор проекту - С. Махонько, режисер – О. Махонько)


ХIV Міжнародний дитячий кінофестиваль «Артек». Дипломом нагороджено координатора програм Раїсу Ріпу «За збереження і розвиток культурних традицій, співробітництво в долученні дітей до Мистецтва Кіно і за особистий внесок в роботу ХIV Міжнародного дитячого кінофестивалю «Артек».

ХІІІ Міжнародний дитячий кінофестиваль «Артек». Дипломом нагороджено координатора програм Раїсу Ріпу «За вірність кіномистецтву, особистий внесок в розвиток Міжнародного дитячого кінофестивалю «Артек».

VI міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край» (Ужгород, серпень 2004р.). Диплом фестивалю присуджено програмі «Ми - українці» (автор- М. Свинцицький, режисер - В.Неборячек) у номінації «За збереження національної культури»


Всеукраїнський фестиваль журналістики «Милосердя» (Київ, 2004). Дипломом і головним призом «Адамове яблуко» нагороджено УТР за програму «Люди з особливими потребами» з циклу «Україна: terra incognita» (автор – Світлана Махонько).

Міжнародний телефестиваль «Бурштинова Арка» («Amber Arch», Вільнюс, 2004 р.). Дипломом лауреата за програму «Люди з особливими потребами» нагороджена Світлана Махонько

Два дипломи з міжнародного фестивалю (Вільнюс, червень 2004 р.) привезла Л. Томашпольська

IX всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Калинові острови» (Миколаївщина, червень 2004 р.). Звання лауреат фестивалю присуджено програмі «Ми. Дмитро Ульянов» (автор, режисер і оператор А.Сенчило) у номінації «Перлини рідного краю»
IX всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Калинові острови» (Миколаївщина, червень 2004 р.). Диплом за дебют на фестивалі програми «Ми. Дмитро Ульянов» (автор, режисер і оператор А.Сенчило)

Міжнародний телекінофорум «Разом» (Ялта, 2004р.). Диплом лауреата всеукраїнського конкурсу творчої майстерності «Професіонал ефіру України» за створення передачі «Телебачення про телебачення» (автор і режисер В.Манилов) в номінації «Продюсер»

Міжнародний телекінофорум «Разом» (Ялта, 2004р.). Диплом лауреата всеукраїнського конкурсу творчої майстерності «Професіонал ефіру України» за створення передачі «Ми. Поліські етюди» (автор і режисер А.Сенчило) в номінації «Публіцистична передача»
Міжнародний телекінофорум «Разом» (Ялта, 2004р.). Спеціальний приз «Золотий Орел» в номінації «Час місцевий» за створення фільму «Москва очима не москвичів» (автор сценарію та режисер А. Юричко)


V Міжнародний телекінофорум «Разом» (вересень 2004р.)
З Міжнародного телекінофоруму "Разом" (2004р.) наші повернулися із спеціальним призом від газети „Россия”

В Ялті відбувся Міжнародний телекінофорум „Разом”, одним із співорганізаторів якого, а також головою його прес-центру був президент ДТРК В.В.Юричко.

На телекінофорумі були представлені і найкращі авторські телевізійні програми Державної телерадіокомпанії „Всесвітня служба УТР, серед них - роботи провідних авторів телерадіокомпанії: Артема Сенчили, Людмили Томашпольської, В”ячеслава Манілова, Лідії Буцької. Далі>>>

 
 
 

НОВИНИ

 

29.05.2010 Привітання Президента України Віктора Януковича з Днем Києва

Шановні кияни!

Вітаю вас з прекрасним святом – Днем Києва! Я народився в іншому краї, і серце моє, безумовно, належить йому. Але з... далі >>


29.05.2010 Прем'єр-міністр України привітав киян з Днем Києва

Прем’єр-міністр України Микола Азаров привітав мешканців столиці з Днем Києва. Вітальна адреса була передана сьогодні до міської державної адміністрації.


29.05.2010 Київ святкує День народження

У вихідні кияни відзначають День столиці. З цієї нагоди київський міський голова Леонід Черновецький привітав усіх жителів та гостей міста, повідомили далі >>


 
 
 

ПАРТНЕРИ:

 

 
 

 

  Сайт оптимізований для перегляду броузерами Internet Explorer - 4.0 і вище,
Netscape Navigator- 7.0.
Мінімальне розширення 800 х 600
Розробка сайту intellCOM

Звязок з веб-мастером