на головну сторінку  
на головну сторінку    
    ON-LINE трансляція ДТРК "УТР" в обрані форум на сайті  
увімкнути трансляцію телеканалу УТР

11 : 40

Хочете подивитися?
> натисніть тут <

12 : 10

 

12 : 15

 

14 : 00

 

15 : 00

 

17 : 00

Концерт за за участю військових оркестрів  

18 : 00

Україна: час місцевий. Новини "Пульс". Спецвипуск до 20-ї річниці Незалежності України  

19 : 00

 

19 : 10

 
 

ЗМІНИ В ПРОГРАМІ:

Увага! Зміни у програмі!

24 серпня 2011 року

ДТРК "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення" до Дня Незалежності України планує наступні прямі трансляції:

З 10:30 до 11:00 Урочистості з нагоди 20-ї річниці Незалежності України

З 20:00 до 20:30 Мистецький телемарафон до 20-ї річниці Незалежності України з Майдану Незалежності у місті Києві

Дирекція програм

  ВХІД ДЛЯ КОРИСТУВАЧА
  логін
     
  пароль
 
   
 
 

Легалізація документів в МЗС України

<< версія для друку >>

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ В МЗС УКРАЇНИ

- Куди звертатися у разі потреби легалізації документів, виданих офіційними установами України і призначених для використання за кордоном?
- Департамент Консульської служби МЗС України згідно з положеннями Віденської конвенції про консульські зносини 1963 р., Консульського статуту України, затвердженого Указом Президента України № 127/94, здійснює легалізацію документів, виданих офіційними установами України і при значених для використання за кордоном. Україна не є Членом Гаазької конвенції про відмову від легалізації офіційних іноземних документів, тому на її тери-орії діє багатоступенева процедура легалізації.

- Які документи можуть бути легалізовані Департаментом Консульської служби Міністерства закордонних справ України?
- Департамент Консульської служби Міністерства закордонних справ України легалізує:
1. Оригінали офіційних документів нового українського зразка, видані органами реєстрації актів громадянського стану, засвідчені обласним управлінням юстиції в тій області, це вони видані, управлінням юстиції Автономної Республіки Крим, міським управлінням юстиції для міст Києва і Севастополя, Центральним та Лівобережним РАГС м. Києва.
2. Оригінали документів про освіту міжнародного зразка легалізуються у супроводі листа-заявки вищого навчального закладу, що видав документи, і засвідченого у міністерстві, яке керує відповідний навчальний заклад.
3. Копії, переклади та інші документи, засвідчені або видані Державними нотаріусами, а також засвідчені в Міністерстві юстиції України. Після легалізації в Департаменті Консульської служби, офіційні документи повинні бути засвідчені дипломатичному представництві тієї країни, де вони будуть використовуватись.

- Чи має право Департамент Консульської службиМЗС України легалізувати документи,складені на території іноземних держав?
- Департамент Консульської служби не легалізує документи, складені на території іноземних держав. Такі документи повинні бути легалізовані в консульській установі України вдержаві походження документів. У тому випадку, коли у країні походження документів консульська служба України відсутня, іноземні документи можуть бути легалізовані Департаментом Консульської служби МЗС України, за умови їх засвідчення в МЗС країни походження документів та в консульській установі цієї країни, що представляє її інтереси в Україні

- Які документи необхідні для легалізації документ фізичних осіб?
- Документи від фізичних осіб приймаються для легалізації за умови надання паспорта або іншого документа, засвідчує особу. Під час легалізації довідок про сімейний стан обов'язкове подання загальногромадянського паспорта. У випадку, коли виникла необхідність подати для легалізації документи, що належать іншій особі або виписані на ім’я іншої особи, заявник повинен надати нотаріальне доручення від власника документів. Доручення, видане компетентними органами іноземної держави, має бути засвідчене Консульською установою України, яка діє в цій державі.

-Які документи необхідні для легалізації документів юридичних осіб?
Документи від юридичних осіб приймаються на легалізацію у супроводі листа-заявки на бланку з реквізитами та печаткою юридичної особи-заявника. У листі-заявці зазнаються: перелік документів, що подаються для легалізації, з якою вони легалізуються, дані про фізичну особу, яка уповноважена надати документи. Якщо виникне необхідність підтвердити факти, викладені в документах, що легалізуються, Департамент Консульської служби МЗС України може шмагати надання додаткових документів.

- Чи стягується консульський збір за легалізацію документів?
-За легалізацію документів стягується консульський збір, який сплачується після подання документів у відділенні ощадного банку, яке розташовано безпосередньо у будинку МЗС України.

Тарифи консульського збору за легалізацію документів:
документи від громадян України - 8 грн; документи від оридичних осіб та організацій, щодо їх діяльності - 85 грн; документи від осіб, які не є громадянами України - 17 грн; розгляд звернення про легалізацію документів - 8 грн.

Адреса Відділу легалізації документів Департаменту Консульської служби Міністерства закордонних справ України
працює протягом всіх робочих днів тижня за таким розкладом:
прийом документів для легалізації - 9:30 - 13:00;
видача легалізованих документів - 16:00 - 17:30
(у п'ятницю - 16:00 - 16:45)

Адреса Департаменту Консульської служби Міністерства закордонних справ України:
01018, м. Київ, пл. Михайлівська
Тел. для довідок: (044) 293-44-88, 212-83-92.
Факс: (044) 293-00-66

- Де можна отримати консультацію щодо легалізм документів?
- Консультацію щодо легалізації можна отримати у працівників ДКС МЗС в кабінах № 2, 3. Відповідальність за достовірність інформації, отриманої з інших джерел ДКС МЗС не несе.
Правила консульської легалізації документів у консульських установах іноземних держав, які розташовано в Україні можна отримати лише в цих консульствах.
У зв’язку з обмеженими технічними можливостями Департамент Консульської служби МЗС України не здійснює листування за допомогою системи “Іnternet”.

 
 
 

НОВИНИ

 

24.08.2011 Віктор Янукович поклав квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському

З нагоди 20-ї річниці Незалежності України Президент України Віктор Янукович поклав квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському в Києві, повідомляє далі >>


24.08.2011 Президент України привітав телеглядачів каналу «Євроньюз» з відкриттям мовлення українською мовою

Президент України Віктор Янукович привітав українців у країні та за кордоном з початком мовлення телеканалу «Євроньюз» українською мовою, повідомляє далі >>


24.08.2011 Європарламентарі готові підтримувати Україну у прагненні стати повноправним членом ЄС

Європарламентарі висловлюють готовність підтримувати прагнення України стати повноправними членами Європейського Союзу. Про це представники делегації Європейського пар... далі >>


 
 
 

ПАРТНЕРИ:

 

 
 

 

  Сайт оптимізований для перегляду броузерами Internet Explorer - 4.0 і вище,
Netscape Navigator- 7.0.
Мінімальне розширення 800 х 600
Розробка сайту intellCOM

Звязок з веб-мастером