на головну сторінку  
на головну сторінку    
    ON-LINE трансляція ДТРК "УТР" в обрані форум на сайті  
увімкнути трансляцію телеканалу УТР

11 : 40

Хочете подивитися?
> натисніть тут <

12 : 10

 

12 : 15

 

14 : 00

 

15 : 00

 

17 : 00

Концерт за за участю військових оркестрів  

18 : 00

Україна: час місцевий. Новини "Пульс". Спецвипуск до 20-ї річниці Незалежності України  

19 : 00

 

19 : 10

 
 

ЗМІНИ В ПРОГРАМІ:

Увага! Зміни у програмі!

24 серпня 2011 року

ДТРК "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення" до Дня Незалежності України планує наступні прямі трансляції:

З 10:30 до 11:00 Урочистості з нагоди 20-ї річниці Незалежності України

З 20:00 до 20:30 Мистецький телемарафон до 20-ї річниці Незалежності України з Майдану Незалежності у місті Києві

Дирекція програм

  ВХІД ДЛЯ КОРИСТУВАЧА
  логін
     
  пароль
 
   
 
 

Правила виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України

<< версія для друку >>

ПРАВИЛА ВИЇЗДУ З УКРАЇНИ І В'ЇЗДУ В УКРАЇНУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

-Якими нормативними актами регулюється порядок виїзду з України і виїзду в Україну громадян України?

— Закон України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» від 21.01.1994 р. регулює порядок оформлення документів для зарубіжних поїздок, визначає випадки тимчасового бмеження прав громадян на виїзд з України.

Згідно з цим законом та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31.12. 1992 р. № 738 «Про першочергові заходи щодо вирішення питань виїзду громадян України за кордон», виїзд громадян України здійснюється в пунктах пропуску через державний кордон за діючим проїзним документом, при наявності візи зарубіжної держави, до якої прямує громадянин, або запрошення встановленого зразка.

— Що необхідно мати громадянам України для оформлення виїзду до візових країн?

— Багатьма країнами світу висувається обов'язкова вимога щодо наявності у особи, що має намір відвідати ці країни грошей, необхідних для матеріального забезпечення перебування іноземців на території цих країн. Для оформлення виїзду до візових країн громадянам України необхідно мати:
1. Проїзний документ (дипломатичний, службовий паспорт, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини, посвідчення особи моряка).
2. Запрошення (гостьове, професійне або інше), надіслане у приватному або офіційному порядку з країни, до якої має намір виїхати громадянин України.
3. Заповнені анкети країни, до якої має намір виїхати громадянин України.
4. Квитанцію про сплату консульського збору згідно з вимогами країни, до якої має намір виїхати громадянин України.

- Які органи надають громадянам України паспорти для виїзду за кордон?

- Згідно з Указом Президента №491/93 від 28.10.1993 р. видача громадянам України паспорта для виїзду за кордоні здійснюється органами внутрішніх справ за місцем їх постійного проживання. Дипломатичними представництвами та консульськими установами України оформлюються паспорти громадянам України, які постійно проживають за кордоном, знаходяться у довгостроковому відрядженні, на навчанні, стажуванні, працюють за контрактом або знаходяться на лікуванні (наказ МЗС України від 01.07. 1997 р. №93-сд). У МЗС України представникам органів державної влади, державних установ та організацій згідно з Указом Президента № 515/92 від 27.10. 1992 р. видаються дипломатичні та службові паспорти, які дійсні лише для службових закордонних поїздок.

- Куди звертатися у випадку втрати проїзного документа за межами України?

- У випадку втрати проїзного документа за межами України слід звертатися до консульської установи України в країні перебування. Тут на підставі особистої заяви громадянина України про втрату проїзного документа оформлюється відповідне посвідчення особи на повернення в Україну. Посвідчення видається лише після підтвердження особи та її громадянства компетентними органами України за місцем постійного проживання особи в Україні.

- Як отримати Шенгенську візу?

- Як відомо, 26.03. 1995 р. набрали чинності Шенгенські угоди, згідно з якими в Європі створено безвізовий простір. Вона дає право безперешкодного пересування по території всіх країн, які уклали згадані Угоди, але отримати її можливо тільки в посольстві тієї держави, з якої надійшло персональне запрошення.

 
 
 

НОВИНИ

 

24.08.2011 Віктор Янукович поклав квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському

З нагоди 20-ї річниці Незалежності України Президент України Віктор Янукович поклав квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському в Києві, повідомляє далі >>


24.08.2011 Президент України привітав телеглядачів каналу «Євроньюз» з відкриттям мовлення українською мовою

Президент України Віктор Янукович привітав українців у країні та за кордоном з початком мовлення телеканалу «Євроньюз» українською мовою, повідомляє далі >>


24.08.2011 Європарламентарі готові підтримувати Україну у прагненні стати повноправним членом ЄС

Європарламентарі висловлюють готовність підтримувати прагнення України стати повноправними членами Європейського Союзу. Про це представники делегації Європейського пар... далі >>


 
 
 

ПАРТНЕРИ:

 

 
 

 

  Сайт оптимізований для перегляду броузерами Internet Explorer - 4.0 і вище,
Netscape Navigator- 7.0.
Мінімальне розширення 800 х 600
Розробка сайту intellCOM

Звязок з веб-мастером