на головну сторінку  
на головну сторінку    
    ON-LINE трансляція ДТРК "УТР" в обрані форум на сайті  
увімкнути трансляцію телеканалу УТР

21 : 10

Хочете подивитися?
> натисніть тут <

22 : 15

Міжнародний телевізійний фестиваль "Прем'єра пісні"  

22 : 50

 

23 : 20

 

23 : 30

 

23 : 35

 

00 : 05

 

00 : 40

 

01 : 10

Скільки літ, скільки зим... "Любов і пристрасть Арнальдо Фернандеса"  
  ВХІД ДЛЯ КОРИСТУВАЧА
  логін
     
  пароль
 
   
 
 

Аркуші

<< версія для друку >>

“АРКУШІ”

Фотографії втраченого Києва і нова книга Олеся Ільченка

Що таке зникле місто для тих, хто жив у ньому? Що воно для тих, хто не бачив його ошатних будинків, співмірних із людиною? І що таке поезія - відлуння образів неіснуючого вже Києва?

Спробою відповіді на ці запитання є "Аркуші" - нова книга віршів Олеся Ільченка, ілюстрована авторськими фотографіями зниклої не так давно київської архітектури, та однойменна виставка його ж фоторобіт: київські будинки, які існували до 1981-1982 років. Виставка з успіхом пройшла у столиці України в червні 2004 року.

У книзі "Аркуші" Олесь Ільченко спробував поєднати свої вірші-асоціації, і фото віртуальної тепер забудови Києва, яка загинула двадцять років тому.

Серед зафіксованих Олесем Ільченком споруд – й унікальний зразок українського модерну: будиночок, споруджений за проектом В.Кричевького (був на вул. Полтавській, 4-а).

Будинки, що є віднині лише на фото й у спогадах, вірші, які реальні лише тоді, коли їх читають або пишуть, - усі ці об'єкти існують тільки завдяки людській пам’яті.

Рідне місто Олеся Ільченка стало темою багатьох його виступів у пресі.

Наша довідка:

Письменник Олесь Ільченко народився 4 жовтня 1957 року в Києві.

Освіта – природнича і літературна: закінчив Київський педагогічний університет ім. Драгоманова і Московський літературний інститут ім. Горького.

Автор збірок поезій “Зимовий сад” (1991), “Сузір’я Ас” (1993), “Інакший краєвид” (1997), "Аркуші" (2004). Підготував до друку ще дві поетичні збірки.

Переклав дванадцять науково-популярних книжок із серії “Усе про все” (видавництво “Школа”, 2000-2004 рр.)

Автор кількох кіносценаріїв і кінооповідань, зокрема сценарію кінофільму "Я той, хто є" (Київська кіностудія ім.О.Довженка, 1993).

Автор численних публікацій в пресі на культурологічні теми. Член Асоціації українських письменників, Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України.

 
 
 

НОВИНИ

 

21.09.2009 В Україні започатковано програму співпраці щодо протидії торгівлі людьми та нелегальній міграції

Міжнародний круглий стіл "Регіональний досвід моніторингу реалізації державних програм "Нові ініціативи щодо протидії торгівлі людьми та насильству над дітьми" відбувс... далі >>


21.09.2009 Юлія Тимошенко провела зустріч з делегацією Комуністичної партії КНР

Уряд України зацікавлений у започаткуванні системного діалогу з Китаєм. Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила сьогодні під час зустрічі з делегацією Ко... далі >>


21.09.2009 Президент може відкликати з КС подання на закон про вибори президента у разі, якщо Верховна Рада доопрацює документ

Президент Віктор Ющенко може відкликати з КС подання на закон про вибори президента у разі, якщо Верховна Рада доопрацює документ.

... далі >>


 
 
 

ПАРТНЕРИ:

 

 
 

 

  Сайт оптимізований для перегляду броузерами Internet Explorer - 4.0 і вище,
Netscape Navigator- 7.0.
Мінімальне розширення 800 х 600
Розробка сайту intellCOM

Звязок з веб-мастером